Breathless RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Breathless RPG
Вход

Забравих си паролата!



Administrators

The way I see it, the fan have just started 6127911y

The way I see it, the fan have just started 6127912N

Global mod

The way I see it, the fan have just started 6127913q

Moderators

The way I see it, the fan have just started 6127914l

The way I see it, the fan have just started 6127915s
Latest topics
» Станете наши приятели
The way I see it, the fan have just started EmptyПон Юни 10, 2013 8:56 pm by Alexandra Depp.

» Обичам те, тъй както дяволът копнее за тъмното и непознато. Онова чувство, което те изгаря... между сенките, и между душата. Нещо, наподобяващо грях... Спам!
The way I see it, the fan have just started EmptyПет Май 31, 2013 7:04 am by hey, Evil

» Call me if you really dare...
The way I see it, the fan have just started EmptyНед Май 26, 2013 2:45 pm by Adler.

» *...I tried to go on like I never knew you...*
The way I see it, the fan have just started EmptyНед Май 26, 2013 2:30 pm by Adler.

» *...my style is the thing that completes me...*
The way I see it, the fan have just started EmptyНед Май 26, 2013 2:04 pm by Adler.

» Търся си съквартирант/-ка
The way I see it, the fan have just started EmptyПет Май 24, 2013 7:09 pm by Лукас Касиди

» Търся си другарче за GIF RP
The way I see it, the fan have just started EmptyПет Май 24, 2013 12:41 pm by Adler.

» HOT or NOT
The way I see it, the fan have just started EmptyЧет Май 23, 2013 11:42 pm by hey, Evil

» Сватосване
The way I see it, the fan have just started EmptyЧет Май 23, 2013 2:35 pm by Victoria J. Wilson

Прогноза на времето
The way I see it, the fan have just started 160u6fo
Вече втори ден гъсти облаци се виждат в небето.
Градусите за днес ще бъдат 09°/14
°.

Подкрепете ни
The way I see it, the fan have just started 10fowfb
Гласувай за мен в BGTop100.com

You are not connected. Please login or register

The way I see it, the fan have just started

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1The way I see it, the fan have just started Empty The way I see it, the fan have just started Сря Май 15, 2013 9:45 pm

Наблюдателят

Наблюдателят
You know my motto: if it's not broke, break it.
You know my motto: if it's not broke, break it.

Здравейте мили мои,

Забравихте ли ме? Ако не, още по-добре, защото аз вас никога не ви забравям, а напротив, най-често ви проверявам.

От къде да започнем... Нека да се пренесем към Крис и Алекз.

Хах, този Крис никога не се променя, нали Алекзира. Пие кръв, сваля мадами, сваля мадами, пие кръв. Но нека не се фокусираме главно в/у това. Закачката си я има, само се погледнете от страни. "Красивата вещица" и "Лошият вампир". Предусеща се хубава двойка, така че Наблюдателят ще стяга куфарите за кралска сватба. Само определете датата, аз знам как да дойда. Но внимавай Крис, Норт е опасна. Не можеш да я подценяваш във всяко едно отношение.

Но как мога да не пропусна Виена и Джеферсън. "Срамежливият вампир" и "Лудият шапкар". Знаете ли, с вас се забавлявам искрено. Милата ми, срамежлива вампирка, не се притеснявай, той няма да те изпрати в друг свят..
.. поне за сега така се очертава. Виж го шапкаря колко е миличък и добричък, стига се притеснява, няма да те изяде, той не яде хора, повярвай ми.
Доколкото теб, шапкарю, виж я Виенка, накарай момичето да се отпусне малко и спри да мечтаеш, че това чак тук се усеща. Хах. Грейс за теб е все така прекрасна, както е за всички нас, но спри да се притесняваш все за нея. Тя е голямо момиче. Обърни малко внимание как ти се нахвърлят отгоре, че Наблюдателят и със слънчевите очила, гледащ дискретно го вижда..

Това е от мен, но само засега. И не забравяйте..


Аз винаги ви виждам,
Искрено ваш,
Наблюдателят




Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите